Najcenniejsza polska marka lodów

26.02.2018

Marka Koral zajęła trzecie miejsce w XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017 Rzeczpospolitej w kategorii Słodycze i lody. Tym samym jako jedyna spośród marek lodów, znalazła się na podium.

Veneo_Koral_rankingrzeczpospolitej_20180226_2

To duże wyróżnienie dla naszej Firmy. Jesteśmy dumni także z tego, że jako jedyna firma z branży lodowej jesteśmy w ścisłej czołówce – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor Marketingu PPL Koral. – Wyniki rankingu Rzeczpospolitej są dowodem na to, że przyjęta i konsekwentnie realizowana strategia biznesowa naszej Firmy jest skuteczna i przynosi owoce – dodaje Piotr Gąsiorowski.

Na pierwszej i drugiej pozycji w rankingu Najcenniejsze Polskie Marki 2017 uplasowały się kolejno marki słodyczy: Wedel i Wawel.

Gala, organizowana przez dziennik Rzeczpospolita, odbyła się 22 lutego w Warszawie. W Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek wyłaniane są najdroższe marki w kategoriach: produktów spożywczych, słodyczy i lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, odzieży i obuwia, produktów niespożywczych, kosmetyków i środków higieny, mediów i wydawnictw, telekomunikacji, handlu, usług oraz finansów.

Inne materiały

Błogie chwile z lodami Koral na InternetBeta

W Kielnarowej pod Rzeszowem trwa konferencja marketingowa InternetBeta, łącząca środowiska związane z Internetem...

Czytaj więcej

PPL Koral angażuje się w najpopularniejszy Festiwal Biegowy

Już 7 września rozpocznie się 9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju, największe w naszej części Europy święto...

Czytaj więcej

Lody Koral w wielkim mieście

Kubek Ice Coffee ze składaną łyżeczką pod wieczkiem, lody bez laktozy Freely, Grand Gold z egzotycznymi...

Czytaj więcej